eerder verder volgens…
Oedo Brandsma
Oedo Brandsma groeide op in de kop van Overijssel en studeerde Bedrijfskunde in Groningen. Na zijn studie ruilde hij Groningen in voor de Randstad, waar hij het commerciële vak leerde in de consultancy en bij grote bedrijven als Pon’s Automobielhandel en Rabobank. De afgelopen acht jaar was hij ondernemer en eigenaar van een marketing- en salesbureau dat mkb’ers hielp om commercieel te groeien. Die brede ervaring neemt hij nu mee naar De Variabele.
Commercie met maatschappelijke waarde
Als Commercieel Directeur helpt Oedo opdrachtgevers bij hun uitdagingen rondom vastgoedonderhoud en -verduurzaming. Hij omschrijft zichzelf als een Dwarsdenker. Dat is ook hoe hij naar dit vakgebied kijkt. Op zoek naar andere, nieuwe en slimmere manieren om vastgoed op een duurzame en financieel passende wijze mee te nemen naar de toekomst. Dit vraagt om een aanpak die niet alleen technisch klopt, maar ook sociaal, maatschappelijk en financieel doordacht is. Want verduurzamen doe je niet alleen, dat doe je samen met collega’s, opdrachtgevers, partners en bewoners. Succes zit in goede samenwerking.
Samenwerken & vernieuwen
Volgens Oedo draait alles om verbinding en in beweging blijven. Want als je de juiste mensen aan elkaar koppelt, kom je verder dan alleen. Maar samenwerking alleen is niet genoeg. De toekomst vraagt ook om creativiteit en vernieuwing. Daarom kijkt hij elke dag naar wat beter kan. Waar zit net dat slimme idee of die nieuwe ontwikkeling waarmee we een stap extra zetten? Daarbij helpt het dat De Variabele veel kennis, een sterk netwerk en gemotiveerde mensen in huis heeft. Die vormen een prachtige basis om het elke dag 1% beter te doen.
Visie op eerder verder
Met elke dag die 1% kom en ben je letterlijk eerder verder. Voor jezelf, je omgeving en voor onze opdrachtgevers en hun uitdagingen. Voor Oedo zegt eerder verder precies waar het om draait. “Vooroplopen, maar niet los van anderen. Juist door slim samen te werken en gebruik te maken van de kracht binnen én buiten onze organisatie, maken we samen het verschil en blijven we in beweging.”

