architectuurprijs 2021:
publieksprijs

Het Architectuurcentrum Nijmegen (ACN) organiseert voor de achtste keer de Architectuurprijs Nijmegen. Met de prijs wil het Architectuurcentrum de kwaliteit van de architectuur in Nijmegen bevorderen, goed opdrachtgeverschap stimuleren en architectuur bij een breed publiek onder de aandacht brengen. De uitreiking van de Architectuurprijs Nijmegen 2021 stond gepland voor eind januari 2022, maar is uitgesteld naar 23 juni 2022.
De Variabele doet mee in de wedstrijd met twee projecten:
- Het kantoor in Nijmegen: https://www.architectuurcentrumnijmegen.nl/_files/ugd/ba5b61_82b1617ef4154785b376fe2fa6cb7022.pdf
- Renovatie appartementencomplex Slotemaker de Brüineweg: https://www.architectuurcentrumnijmegen.nl/_files/ugd/ba5b61_f6904d629117407fa310d0dcc68dfeb9.pdf
De vakjury nomineerde tien projecten. Helaas zijn beide projecten van De Variabele niet genomineerd door de vakjury.
Maar beide projecten zijn nog steeds in de running voor de Publieksprijs!
Stemmen voor de Publieksprijs kan via deze link: https://www.architectuurcentrumnijmegen.nl/stem
Vul hierbij uw eerste, tweede en derde keus in. In totaal zijn er nog 26 projecten waarop er gestemd kan worden voor de Publieksprijs.
Bekijk hier alle inzendingen: https://www.architectuurcentrumnijmegen.nl/inzendingen2021
Stemmen kan tot en met 22 juni 2022.

